Folia stretch jumbo

folia stretch jumbo

Folia stretch jumbo jest to wysokiej jakości folia, która służy do wielu celów. Służy ona przede wszystkim do konfekcjonowania. Oznacza to, że taką folię można przewijać na inne, mniejsze rolki. Warto wiedzieć, iż ta wyżej wymieniona folia stretch jumbo produkowana jest aż w czterech grupach jakościowych.

Te grupy jakościowe są następujące:

  • Standard,
  • Power,
  • Super power,
  • Ultra power.

Zastosowanie folii stretch jumbo

Folia stretch jumbo charakteryzuje się tym, iż posiada bardzo dobrą przejrzystość. Co jest również ważne, folia stretch jumbo nie ma kleju na stronie zewnętrznej, a także i na wewnętrznej. Jest to niezwykle istotny fakt, ponieważ dzięki temu folia nie skleja się z inna folią. W praktyce dzięki takiemu zastosowaniu, przewożone palety podczas transportu nie zaczepiają się o siebie. Przydatne to jest również w magazynie, gdzie znajdują się palety oraz paczki.

Sprawdź cenę folii stretch w sklepie internetowym!

Ten rodzaj folii jest również produkowany w 4 grupach jakościowych, wymienionych wyżej oraz w różnych grubościach. Folia stretch jumbo posiada między innymi następujące rodzaje grubości: 8-10 mikronów, 12 mikronów, 15 mikronów, 17-23 mikrony, a najgrubsza posiada aż od 30 do 35 mikronów. W każdym wariancie występują szerokości od 400 do 500 mm. Folie mają także różną rozciągliwość, która wynosi od 120 procent do nawet 350 procent. Folie stretch jumbo dostępne są w 3 podstawowych kolorach: w czarnym, białym oraz niebieskim.

Warto wiedzieć, iż wyżej wymieniona folia stretch jumbo posiada różne zastosowania. Służy ona między innymi do pakowania towarów na paletach. Jest to folia wysokiej jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że towar będzie zapakowany solidnie i dobrze, że nie otworzy się on podczas transportu.