Ile kosztuje stojak na ulotki?

stojak na ulotki

Wydatki – każdy z nas szuka sposobów na ich ograniczanie. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, prowadzących działalność gospodarczą. Jeżeli i ty jesteś w podobnej sytuacji, ale czekają cię wydatki związane z zakupem stojaków na ulotki, możesz poszukiwać taniej, ale sprawdzonej opcji. Jednym z lepszych miejsc na zamówienie stojaków na ulotki są sklepy działające przy wybranych zakładach produkcyjnych. Pozwalają one zakupić fajny stojak na ulotki w bardzo dużej ilości po cenie producenta, bez kosztów dystrybutorów. Mankamentem tego rozwiązania jest to, że minimalna ilość zamówienia może wynosić nawet 100 sztuk.

 

Wracając do pytania tytułowego, to minimalny koszt, który przyjdzie nam zapłacić za stojak na ulotki to kilka złotych.  Śmiało można przyjąć, że uczciwa cena za stojak formatu A4 to 5 złotych, przy zamówieniu w ilości kilkuset sztuk. Oczywiście im większe zamówienie, tym zaproponowana nam cena powinna być niższa.

 

Warto połączyć zamówienia na stojaki na ulotki w większą ilość

 

No właśnie – jeśli chcesz obniżyć cenę jednostkową zamówienia, może warto poszukać jakiegoś znajomego, który również dołączy się do twojego zamówienia i zamiast zamawiać 100 sztuk stojaków, wspólnie złożycie zamówienie na 200 sztuk? Pozwala to obniżyć wartość pojedynczego egzemplarza nawet o kilka złotych. Inne możliwości negocjowania ceny polegają na tym, że zamawiacie stojak na ulotki z już wykonanym nadrukiem. Coraz większa liczba producentów oferuje bowiem swoim klientom taką możliwość. Dzięki temu, na stojaku może się pojawić logo firmy, które będzie naniesione na tworzywo już na etapie produkcji.

Stojak na ulotki to niepozorny przedmiot, który ma wiele zastosowań. Dzięki temu że kosztuje niewiele, bo zaledwie kilka złotych, możesz go zamówić dla swojej firmy w dowolnej ilości. Śmiało można stwierdzić że dla zamówień, których wielkość nie przekracza kilkudziesięciu sztuk, stojaki można zamawiać w sklepach detalicznych. Jednak dla większych zamówień warto udać się w stronę ofert hurtowych lub bezpośrednio do producentów.