Z okazji chrzcin czy komunii malucha

Chrzciny czy komunia malucha są ważną okazją rodzinną, przygotowywaną na kilka tygodni wcześniej przez opiekunów. Właśnie z tego powodu, mamy chcą zadbać o najdrobniejszy szczegół od cateringu aż po własny wygląd. Jeśli chodzi o podawane gościom dania, to najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na znane, polskie potrawy, ponieważ są one znane i wszystkim pasują.

Przede wszystkim, chrzciny czy komunia to okazja dla większości pań na pokazanie się w pięknych kreacjach – powinny jednak pamiętać, że komunia czy chrzciny dziecka nie powinny nakłaniać ich do przebierania malucha w kreacje, w których będzie się męczyć przez całą uroczystość. Jeśli więc mają do wyboru zadbanie o siebie lub spróbować swoje ambicje przelać na dziecko, niech przede wszystkim zadbają o swój wygląd.

Jednym z wygodnych i ciekawych zabiegów kosmetycznych jest manicure hybrydowy. Ze względu na fakt, że uroczystości rodzinne wymagają konserwatywnego stroju, a nie zbytniego szaleństwa, paznokcie stanowią pewne pole do popisu.

To właśnie manicure hybrydowy może pozwolić, że nasza kreacja nabierze ciekawego koloru. Co ciekawe, manicure hybrydowy może utrzymywać się nawet do kilku tygodni, dlatego jeśli wykonamy taki zabieg, to możemy mieć pewność, że będzie on leżeć na naszych paznokciach nieco dłużej. Oznacza to, że jeśli umówimy się na manicure hybrydowy u kosmetyczki w związku ze zbliżającą się uroczystością rodzinną, to przez kilka tygodni, taki manicure będziemy nosiły do pracy czy na uczelnię. Koszt takiego jednorazowego zabiegu nie powinien przekraczać stu złotych, a wykonywany jest najczęściej w mniej niż godzinę.

Warto choć raz na własnej skórze przekonać się, że właśnie taki manicure jest wyjątkowo przydatny. Poza tym, pozwolenie sobie od czasu do czasu na zabieg kosmetyczny może paniom zdecydowanie poprawić nastrój.

Aura Fryzjer Manicure & Pedicure Mokotów

Domaniewska 22A, 02-672 Warszawa Mokotów

Tel. 22 647 30 94