Plisy w domu – dobry wybór?

Aranżując wnętrze swojego domu zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, tak, by czuć się w nim jak w swoim królestwie. A jak zapanować nad ilością światła w domu w słoneczny dzień lub odciąć się od spojrzeń wścibskich sąsiadów nie ograniczając estetyki wnętrza szpecącymi żaluzjami? Jeżeli nie spotkałeś się jeszcze z ofertą rolet plisowanych, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Rolety plisowane to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Umożliwiają zasłonięcie dowolnej części lub fragmentu okna. Plisy nadają szyku, ale nie są przesadnie eleganckie czy typowo biurowe. Materiał złożony w harmonijkę, z którego są zbudowane, występuje w wielu wersjach kolorystycznych – gładkich i wzorzystych – a także w wersjach mniej lub bardziej ograniczających przepływ promieni słonecznych. Z tego względu rolety plisowane będą pasowały zarówno do eleganckiego salonu w stylu kolonialnym jak i ciepłego i pełnego kolorów pokoiku dla dziecka.

Montaż plis nie jest skomplikowany ani nie wiąże się z mnóstwem szpecących sznurków i mocowań. Plisa przesuwa się gładko i bez wkładania większego wysiłku, więc nawet maluch poradzi sobie z odsłonięciem okna o poranku. Plisy można zamontować samodzielnie lub zlecić to ekipie montażowej, którą z pewnością wyśle lub poleci producent, u którego dokonasz zakupu.

Aby znaleźć rolety w jak najbardziej przystępnej cenie z gwarancją wykonania z najtrwalszych materiałów, warto rozejrzeć się za ofertami w sieci. Profesjonalne sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą i montażem plis powinny udostępniać zdjęcia sprzedanych i zamocowanych przez siebie produktów.

Już dziś rozejrzyj się w sieci, obejrzyj zdjęcia, poczytaj komentarze na forach internetowych i przekonaj się, że plisy będą doskonałym rozwiązaniem dla Twojego mieszkania!